Strona Główna
  Drukarki Brajlowskie
  Syntezatory Mowy
  Lupy Elektroniczne
  Książka Mówiona
  Notatniki Brajlowskie
  Maszyny Brajlowskie
  Monitory Brajlowskie
  Autolektor
  Programy udźwiękawiające
  Programy Powiększające
  Rozpoznawanie Tekstu
  Telefonia Komórkowa
  Powiększalniki Ekranowe
  Akcesoria, Pomoce
  Kontakt
 
 


Notatnik brajlowski Harpo BraillePen
Innowacyjny notatnik brajlowski dla niewidomych i słabo widzących umożliwia tym osobom dostęp do komputerów kieszon­kowych (ang. palmtop, Pocket PC). Całkowicie nowa konstrukcja oparta o bez­przewodową łączność BlueTooth® zapew­nia niespotykane dotąd możliwości. Wykorzys­tanie najdyna­micz­niej rozwijanego systemu dla urządzeń kieszonkowych Windows Mobile® daje gwarancję rozwoju.

- Notatnik
- Podręczna biblioteczka z książkami
- Kalendarz – Terminarz
- Lista zadań do wykonania
- Poczta elektroniczna
- Lista kontaktów (książka adresowa)
- Kalkulator 

Pomoc
Małe urządzenie do sporządzania szybkich notatek i odczytywania bieżących informacji jest nieocenione w pracy każdego. Teraz niewidomi też mogą z niej korzystać.

Wygoda
Niewielka, kieszonkowa i poręczna klawiatura brajlowska łączy się bezprzewodowo z komputerem kieszonkowym (ang. palmtop, Pocket PC). BraillePen® poz­wala również na pracę bez klawiatury brajlowskiej – wszystkie informacje z komputera kieszon­kowego można odczytać używając znajdujących się na nim klawiszy. Klawiatura brajlowska jest niezbędna jedynie do wpisywania nowych i uzupełniania informacji. O ile jest na to miejsce, można też użyć dodatkowej, udźwiękowionej klawiatury znakowej (dostępnej osobno).

Natychmiastowy dostęp do informacji
Z konstrukcji komputerów kieszonkowych w systemie Windows Mobile® wynika możliwość natych­miastowej wymiany danych (terminów, poczty, zada­ń, kontaktów, notatek i plików) z komputerem stacjonarnym. Natychmiast po umieszczeniu komputera kieszonkowego w specjalnym statywie – stacji dokującej, bez żadnych dodatkowych czynności.

Dyskrecja
Syntezator mowy umieszczony w komputerze kieszonkowym wypowiada informację w nim zawartą. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z klawiaturą BraillePen®, komputer kieszonkowy można cały czas trzymać w kieszeni – wygodnie jest więc pracować ze słuchawką.

Rozwój
Innowacyjna konstrukcja BraillePena® (połączenie z komputerem kieszonkowym w standardzie BlueTooth, możliwość łączenia się z innymi urządzeniami itp.) umożliwia wymianę komputera kieszon­kowego, kiedy pojawi się nowy model. Oprogramowanie znajdujące się w kom­puterze kieszonkowym jest wymienne w całości i będzie uaktualniane przez Harpo bezpłatnie. 

Twój BraillePen nigdy się nie zestarzeje!